ZAGREPČANIN UHAPŠEN U BRODU: Hrvatska za njim raspisala Interpolovu poternicu zbog više krivičnih dela
ŽELjKO Bakran (45) iz Zagreba uhapšen je u Brodu po međunarodnoj crvenoj poternici koju je za njim raspisao Interpol Hrvatske zbog više krivičnih dela.
O.Matavulj
Kako saznajemo, Bakran se potražuje zbog pretnji, nasilja u porodici i seksualnog zlostavljanja deteta mlađeg od 15 godina.
Akciju hapšenja sproveli su Žandarmerija i kriminalistička policija PU Doboj.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)