CNN U NEVERICI: Tramp silovito kreće na sledeće izbore, niko mu nije ni blizu!
31. 01. 2021. u 08:34
DONALD Tramp više nije predsednik. Više nema megafon Tvitera.
Povezane vesti
OGLASIO SE ĐURIĆ: "Takve tvrdnje nisu ništa drugo do jeftin pokušaj da se naruši međunarodni ugled Srbije"
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić oglasio se povodom optužbi da je Srbija uticala na izbore u Sjedinjenim Američkim Državama.
22. 01. 2026. u 18:40
SVI ĆE ODGOVARATI! Amerika na nogama posle Trampovih reči u Davosu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp prilikom svog obraćanja na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, govorio i o savezništvu sa NATO.
21. 01. 2026. u 15:32
Najnovije iz rubrike
STIŽE SMRTONOSNA OLUJA! Proglašeno vanredno stanje - prodavnice opustošene, nižu se upozorenja
NAJMANjE 16 američkih saveznih država proglasilo je vanredno stanje u očekivanju oluje koja će pogoditi veći deo Sjedinjenih Američkih Država, donoseći obilne snežne padavine i arktičke temperature, preneo je sinoć ABC.
24. 01. 2026. u 13:36
"PRST JE NA OBARAČU, SPREMNIJI SMO NEGO IKAD" Iranski komandant upozorava SAD dok američki brodovi stižu na Bliski istok
KOMANDANT Iranske revolucionarne garde, general Mohamed Pakpur, upozorio je Sjedinjene Američke Države i Izrael da izbegnu "pogrešne procene", tvrdeći da su njegove snage "spremnije nego ikad" i da je "prst na obaraču".
24. 01. 2026. u 13:25
AKO GA VIDITE, BEŽITE: Policija traga za višestrukim prestupnikom - Govori čudnim akcentom (FOTO)
ZANIMLjIVO je da od septembra prošle godine, kada vrši zločine, uvek nosi istu bež jaknu.
24. 01. 2026. u 12:56
NEMAČKA PRIPREMA ŽESTOKE KONTRANAPADE "Uništavanje infrastrukture uključujući i one u inostranstvu"
NEMAČKI ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Dobrint (CSU) najavio je proaktivniji pristup u reagovanju na sajber napade, uključujući mogućnost kontranapada i uništavanja infrastrukture napadača, uključujući i one u inostranstvu.
24. 01. 2026. u 12:37
OD ČEGA JE SASTAVLJENA TRAMPOVA "ARMADA" KOJA IDE PREMA IRANU: Masivna flota ide u tom pravcu i ne isključuje moguće vazdušne udare
TRAMP je naredio slanje američke "armade" ka Iranu i ne isključuje moguće vazdušne udare na ovu zemlju.
24. 01. 2026. u 12:07
Komentari (0)