„POKUŠALI SU DA SE IGRAJU SA NAŠIM NERVIMA“ Lukašenko pojačao bezbednost na granicama
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je ta zemlja pojačala bezbednost na svim granicama, sem sa Rusijom, zbog vojnih vežbi stranih sila.
Foto: EPA
-Oni su pokušali da se igraju sa našim nervima koliko razumem. U određenom trenutku odgovorio sam na to veoma ozbiljno - na sve te vežbe blizu granica Belorusije i da budem precizan blizu granica Saveza Rusije i Belorusije-rekao je Lukašenko u intervjuu za ruski portal Raša tudej.
On je kazao da između Rusije i Belorusije ne postoji prava granica već administrativni prelaz, a da je morao da pojača bezbednost na svim granicama, uključujući i onu sa Ukrajinom.
NEVEROVATNO OTKRIĆE U RUMUNIJI: Koristila kamen kao držač za vrata, ispostavilo se da vredi milion evra
KAŽU da je nečije smeće nečije blago, ali komad „kamena“ koji je decenijama držao vrata otvorenim predstavlja blago po gotovo svačijim standardima.
09. 12. 2025. u 16:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)