ANAMARIJA SLALA GOLE SLIKE UČENIKU? Preti joj zatvor
DEVOJKA (22) zaposlena u školi u Njujorku optužena je nakon što je navodno slala gole fotografije četrnaestogodišnjem dečaku tokom nekoliko meseci, saopštila je policija okruga Čemung.
Foto: Američka policija
Anamarija M. se suočava sa optužbama za distribuciju nepristojnog materijala maloletniku u drugom stepenu, što je krivično delo, i ugrožavanje dobrobiti deteta, što je prekršaj, takođe kažnjiv zatvorom.
Ukoliko bude osuđena po obe tačke optužnice, Anamarija bi mogla da se suoči sa kaznom zatvora do pet godina, u zavisnosti od odluke suda i okolnosti slučaja.
Policija kaže da je Anamarija slala dečaku svoje gole fotografije tokom perioda od tri meseca.
Milaco je bila zaposlena u organizaciji koja deluje u više okruga u Njujorku i pruža obrazovne usluge, uključujući programe za učenike sa posebnim potrebama, učenike u alternativnim obrazovnim programima i odrasle u daljem obrazovanju.
Zvaničnici nisu otkrili njenu konkretnu ulogu ili trenutni radni status, ali je lokalna televizijska stanica WENY News izvestila da je bila zaposlena kao asistentkinja u nastavi.
(Kurir/Foks njuz)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)