POVRATAK NA MALE EKRANE: Španska kraljica Letisija ponovo pred TV kamerama (VIDEO)
Španska kraljica Letisija, koja je godinama bila televizijska novinarka na brojnim španskim televizijama, odlučila je da se posle više od dve decenije, bar nakratko, vrati na male ekrane.
Foto: EPA
Kraljica Letisija pojavila se pred kamerama Španske televizije kako bi poželela srećnu 10. godišnjicu emisije koja se bavi istorijom španskog filma.
Tako se španska kraljica prvi put pojavila u televizijskom studiju otkako je 2003. godine objavljeno da će se venčati za kralja Felipea Šestog, koji je tada bio prestolonaslednik.
Kraljica Letisija je godinama radila kao novinarka na brojnim španskim televizijama, a pre veridbe za princa Felipea bila je voditeljka centralnog TV dnevnika Španske televizije.
(RTS)
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)