INCIDENT NA ŽELEZNIČKOJ STANICI U PARIZU: Policajci pucali na čoveka koji je ispisivao "svastike"

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

04. 02. 2025. u 00:51

DVE osobe su povređene na stanici Gard' Osterlic u Parizu kada su policajci pucali na muškarca koji je ispisivao kukaste krstove.

ИНЦИДЕНТ НА ЖЕЛЕЗНИЧКОЈ СТАНИЦИ У ПАРИЗУ: Полицајци пуцали на човека који је исписивао свастике

Foto: AP

Nakon što ga je zaustavilo osoblje železničkog obezbeđenja, on je izvukao predmet koji je ličio na pištolj, za koji se kasnije ispostavilo da je lažan, prenosi BFM TV.

Nakon toga policajci su pucali na njega i teže ga povredili.

Lakše povrede zadobio je prolaznik, ranjen rikošetom.

Posle incidenta na stanici Osterlic, koja opslužuje i prigradsku železnicu, saobraćaj je privremeno bio zatvoren.

Maloprodajni prostori u hali su zatvoreni.

(Tanjug)

BONUS VIDEO - PIJAN VOZIO 200 NA SAT PO SURČINU: Presretači zaustavili džip kanadskih tablica

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ANA VOLELA TENISERA? Španski mediji brujali o njihovoj romansi - možda bi kraj njega bila srećnija