AMERIČKI PUKOVNIK VILKERSON: SAD su ubedile Putina da im se ne može verovati
01. 02. 2025. u 00:22
SJEDINjENE Američke Države su ubedile ruskog predsednika Vladimira Putina da im se ne može verovati, rekao je penzionisani pukovnik američkih oružanih snaga Lorens Vilkerson u intervjuu za Jutjub kanal "Dijalog vorks".
Povezane vesti
BELA KUĆA IMA PLAN ZA DUGOROČNI MIR: Vitkof i Rubio u kontaktu sa Rusijom i Ukrajinom (VIDEO)
DRŽAVNI sekretar SAD Marko Rubio i specijalni izaslanik američkog predsednika Stiven Vitkof održavaju kontakte i sa Rusijom i sa Ukrajinom u vezi sa planom za rešavanje krize koji je predložio Vašington, saopštila je Kerolajn Livit, portparol Bele kuće, na brifingu za novinare.
20. 11. 2025. u 21:45
OBJAVLJENO SVIH 28 TAČAKA SPORAZUMA, KIJEV U PROBLEMU: Tramp zahteva da Zelenski pristane na sporazum „odmah"
PREMA rečima visokog američkog zvaničnika, kada Tramp govori o „agresivnim rokovima“, on misli na čvrst rok pod svojim uslovima: odmah ili što je pre moguće.
20. 11. 2025. u 21:25
AMERIČKI MEDIJI: Svetu preti noćna mora, ako se Zapad ne okane maštarija o ukrajinskom sukobu
ZAPADNE zemlje moraju da se okanu svojih maštarija o pobedi Ukrajine u sukobu sa Rusijom, objavio je „Ameriken konzervativ“.
03. 11. 2025. u 18:20
UKRAJINA „NE MOŽE DA POBEDI“ RUSIJU Britanski maršal: Ovo su glavni razlozi zagarantovanog neuspeha, a jedan je odlučujući (VIDEO)
PO mišljenju najvišeg oficira britanske vojske, Ukrajina ne može da pobedi Rusiju bez dramatične promene u podršci koju dobija od saveznika.
24. 10. 2025. u 19:30
GEOPOLITIČKA IGRA NERVA Bela kuća stopirala sastanak Trampa i Putina: Ko danas uopšte želi mir — i ko sme da ga potpiše?
BELA kuća je, pozivajući se na procenu sopstvenog tima, „spustila rampu“ za brz susret Donalda Trampa i Vladimira Putina.
22. 10. 2025. u 17:33
Najnovije iz rubrike
(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Dostavljač koji je šutnuo ženu uz glavu poslat u psihijatrijsku bolnicu
DOSTAVLjAČ je u Novosibirsku šutnuo stariju ženu u lice.
04. 12. 2025. u 23:25
"NASTAVLJAMO PREGOVORE SA AMERIKOM O PRAVEDNOM MIRU" Zelenski: Naš zadatak je da dobijemo potpune informacije o tome šta je rečeno u Rusiji
UKRAJINSKA delegacija će nastaviti pregovore u Sjedinjenim Državama kako bi razjasnila detalje sastanka predstavnika šefa Bele kuće Donalda Trampa u Rusiji i koordinirala dalje korake za postizanje pravednog mira, izjavio predsednik Volodimir Zelenski.
04. 12. 2025. u 22:45
Austrija proteruje zelenu blokaderku „Klimu Šakiru“
UZ veliko interesovanje medija i pojačano prisustvo policije, pred Saveznim upravnim sudom u Gracu u sredu je održano saslušanje nemačke klimatske aktivistkinje Anje Vindl u javnosti poznatije kao „Klima Šakira“. Ona se žali na dvogodišnju zabranu boravka koju joj je izrekla Savezna kancelarija za imigraciju i azil uz obrazloženje da njene aktivnosti predstavljaju „ugrožavanje javnog reda i bezbednosti“.
04. 12. 2025. u 22:37
POGOĐENO HEMIJSKO POSTROJENJE U STAVROPOLJSKOJ POKRAJINI: Hitno se oglasio Generalštab Ukrajine
Odbrambene snage pogodile su jedno od najvećih hemijskih preduzeća u Rusiji, "Nevinomiski Azot" u Stavropoljskoj Pokrajini Ruske Federacije, saopštio je Generalštab Oružanih snaga Ukrajine.
04. 12. 2025. u 22:30
"PUTIN SVAKE NEDELJE DOKAZUJE DA JE MONSTRUM" Faraž izneo teške optužbe na račun ruskog predsednika
LIDER britanske Reformističke stranke Najdžel Faraž izjavio je danas da je ruski predsednik Vladimir Putin "izuzetno opasan čovek" nakon što je javna istraga utvrdila da je on navodno "moralno odgovoran" za smrt britanske državljanke Don Stardžes, koja je umrla nakon što je slučajno došla u kontakt sa nervnim agensom novičok, korišćenim u pokušaju ubistva bivšeg ruskog špijuna Sergeja Skripalja.
04. 12. 2025. u 21:00
Komentari (0)