SNAŽAN ZEMLJOTRES POGODIO GRČKU: Epicentar na omiljenom letovalištu
ZEMLjOTRES jačine 4,1 stepena po Rihterovoj skali zabeležen je jutros oko 07.57 kod ostrva Santorini u Grčkoj.
Foto: Novosti
O zemljotresu je saopštio Evropski mediteranski seizmološki centar (EMSC) Epicentar zemljotresa bio je na dubini od približno 11 kilometara i oko pet kilometara od grada Ija na ostrvu Santorini, na Kikladima, u Južnom Egeju.
Za sada nema izveštaja o materijalnoj šteti ili povređenima.
(Tanjug)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)