HOROR: Ostavile decu u kući i otišle da piju s penzionerom, pa žive izgorele
DVE mlade majke Anastasija i Alena žive su izgorele kada su otišle na druženje s penzionerom Jurijem u Sverdlovskoj oblasti, javljaju ruski mediji.
Foto: Printskrin
One su, dodaje se, nakon poziva starca ostavile decu u kući i otišle da piju kod njega.
Navodno su bile sklone alkoholu, a često su se družile sa Jurijem (72).
Mediji dodaju, pozivajući se na neimenovane izvore, da je neko od njih troje u jednom trenutku zapalio cigaretu u blizini plinskog šporeta nakon čega je buknuo plamen.
33-godišnje žene i muškarac su navodno živi izgoreli, a istraga je i dalje u toku.
Rodbina devojčica preuzela je starateljstvo nad decom.
Preporučujemo
OVAKO SE VATROGASCI BORE SA PLAMENOM: Slike požara na Dorćolu (FOTO)
13. 05. 2024. u 11:46
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)