KARLSON ŽELEO DA ČUJE I STAV ZELENSKOG, ALI ON NIJE ZAINTERESOVAN: Predsednik Ukrajine ignorisao sve zahteve američkog novinara
AMERIČKI novinar Taker Karlson rekao je da je Vladimir Zelenski ignorisao njegove zahteve za intervju.
Foto: Profimedia
- Poslali smo brojne zahteve Zelenskom za intervju kako bi objasnio svoj stav. On ih je, naravno, ignorisao - rekao je Karlson.
On je na društvenoj mreži Iks objavio video u kojem govori o američkoj pomoći Kijevu i razgovara sa kongresmenom Mardžori Tejlor Grin. Novinar je rekao da je poslao zahtev za intervju predsedniku Predstavničkog doma Majku Džonsonu, koji, prema rečima Karlsona, nije odgovorio.
Novinar je u februaru intervjuisao ruskog predsednika Vladimira Putina. Značajan deo dvočasovnog razgovora bio je posvećen ukrajinskom sukobu i odnosima Rusije sa SAD, NATO-om i Zapadom. Na društvenoj mreži Iks imao je više od 211,4 miliona pregleda, a na Jutjubu više od 19,4 miliona.
Istovremeno, Karlson je rekao da je pozvao Zelenskog da mu takođe da intervju, izrazivši nadu da će pristati. Pres-sekretar ruskog predsednika Dmitrij Peskov je, komentarišući reči novinara, rekao da je to stvar kijevskog režima: „oni mnogo daju intervjua“.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO: RUSI UNIŠTILI PRVI ABRAMS: Američki tenk u plamenu
Preporučujemo
KARLSONOVO UPOZORENjE ZA VAŠINGTON: Doživećete sudbinu Rimskog carstva (VIDEO)
05. 03. 2024. u 08:51 >> 11:12
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)