SNAŽAN ZEMLJOTRES POGODIO GRČKU: Osetio se i u Turskoj, meštani uznemireni
ZEMLjOTRES jačine 4,3 stepena po Rihteru potresao je oko 15.15 časova područje Dodekaneza.
Foto: Novosti
Epicentar je bio nedaleko od ostrva Sumi, na dubini od 20 kilometara.
Potres se osetio i na ostrvu Kos, a stanovnici priobalnih delova Turske takođe javljaju da su osetili podrhtavanje tla.
"Treslo je i u Bodrumu", "Trajao je oko sedam sekundi, ljuljalo je", pisali su stanovnici na sajtu EMSC-a.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)