BIVŠI AMERIČKI OBAVEŠTAJAC: Privatnu vojsku terorista OVK stvorila CIA, zajedno su radili protiv Srbije
CIA je stvorila svoju privatnu vojsku terorista, OVK, ističe bivši američki obaveštajac Skot Riter.
FOTO: EPA
- OVK i CIA su radile ruku pod ruku na stvaranju fikcije o "genocidu koji je počinila Srbija". To svi znaju - napisao je on.
On je objasnio da su SAD i NATO ušli u rat da spreče fiktivni genocid na Kosovu i Metohiji.
- Izrael je 2024. godine najavio da će započeti genocidnu kampanju protiv 1,6 miliona Palestinaca u Rafi. NATO i EU ćute. SAD kažu da to urade do 10. marta. Vreme je da arapski svet istupi i zaustavi ovo ludilo. Vreme je da savremeni praktičari genocida u Izraelu krenu putem svojih fašističkih mentora u nacističkoj Nemačkoj - napisao je Riter na Iksu.
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (2)