DRVO PALO NA ROLERKOSTER U ŠPANIJI: Užas u tematskom parku, 14 osoba povređeno, dvoje u kritičnom stanju
NAJMANjE 14 osoba je povređeno, od kojih je dvoje zadobilo teške povrede danas, kada je drvo palo na rolerkoster u tematskom parku „PortAventura“ u Taragoni, u istočnoj Španiji.
Foto: Printskrin/ Jutjub/ TODAY
Usled jakog vetra, drvo je palo u blizini rolekorstera „Tomahavk“, a kako se navodi u saopštenju tematskog parka, pojedine grane pale su na ljude koji su bili na njemu.
U kritičnom stanju su dve osobe koje su odvezene u dve različite bolnice, dok su, kako prenosi Rojters, još tri osobe u nešto lakšem stanju takođe hospitalizovane.
Tomahavk je „dečji tobogan sa naglim usponom i padom“, navedeno je na veb stranici „PortAventure“.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO: KRZNENI ČLAN RUSKE ARMIJE - Pas Žužik pomaže protivvazdušnoj jedinici ruske vojske
Preporučujemo
"JORGANDžIJE" LEČE KUP-RANE: Desetkovana Sevilja dočekuje Atletiko Madrid
11. 02. 2024. u 08:42
DEA POSLE NESREĆE: "Menjali su mi pelene, obrve su mi opale - bilo je strašno"
11. 02. 2024. u 17:41
"RAZGOVARAĆEMO SA NATO PARTNERIMA I UPOZORITI IH" Plenković u strahu zbog novih srpskih raketa: Ozbiljno oružje!
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)