PARADAJZ IZAZVAO DIPLOMATSKI SKANDAL: Španski premijer oštro odgovorio francuskoj političarki

Zahtevi poljoprivrednika da se da primat domaćim proizvodima, izazvao je zategnutost između pojedinih članica EU. Već su viđeni snimci razbacivanja španskog voća i povrća po francuskih drumovima u jeku seljačke bune. Sada je, zbog paradajza, napravljen i mali diplomatski skandal.

ПАРАДАЈЗ ИЗАЗВАО ДИПЛОМАТСКИ СКАНДАЛ: Шпански премијер оштро одговорио француској политичарки

Foto: Goran Čvorović

- Jeste li probali takozvani "bio-paradajz" iz Španije? To je nejestivo. Španski "bio" je lažni "bio" – izjavila je pred kamerama bivša francuska ministarka i predsednička kandidatkinja Segolen Roajal, inače prva supruga nekadašnjeg predsednika Fransoa Olanda.

Odman se oglasio premijer Španije Pedro Sančez. On je kritiku prema španskom paradajzu ocenio kao neosnovanu.

- Mislim da gospođa Roajal nije imala priliku da proba španski paradajz. Pozivam je da dođe u Španiju i proba bilo koju vrstu. Videće da je španski paradajz nenadmašiv – poručio je Sančez.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

PREPLAKALA SAM CELU NOĆ: Karleuša u panici zbog privatnih snimaka i slika - Sve smo pretražili, prevrnuli... (VIDEO)