PATRUŠEV: Rusija poseduje jedinstveno strateško naoružanje
PRVI put u istoriji postojanja nuklearnog raketnog naoružanja Rusija je ispred svojih konkurenata u ovoj oblasti, kaže sekretar Saveta bezbednosti Rusije Nikolaj Patrušev.
Foto: Ministerstvo oboronы RF
- Rusija poseduje jedinstveno strateško naoružanje, uključujući hipersonično oružje, koje garantuje bezbednost u decenijama koje dolaze - navodi on.
Strategija nacionalne bezbednosti Ruske Federacije i njeno sprovođenje doprinelo je očuvanju unutrašnje stabilnosti u društvu, izgradnji ekonomskog, političkog, vojnog i duhovnog potencijala Rusije, poručio je Patrušev na forumu "Rusija".
Zapad teži da na ruskim granicama stvori još žarišta kakvo je u Ukrajini, dodaje Patrušev ističući da će Rusija, kao zemlja koja dosledno brani sopstvene nacionalne interese, udeliti toj problematici dosta pažnje.
U Ukrajini postoje "zdrave snage" ali ih je potisnula kijevska neofašistička vlas, pojašnjava Patrušev siguran da će doći njihov čas i da će se raspraviti sa svojim dželatima - Porošenkom, Pelenskim i drugima.
- Pre ili kasnije će svi oni odgovoriti zbog toga što su spalili žive ljude u Odesi, što su pokušali da unište ruski narod u Donbasu, za smrt Ukrajinaca u bratoubilačkom ratu. A svi ostali mladi ljudi shvatiće da oni neće moći da se sakriju poput pojedinih SS-ovaca koji su pobegli u Kanadu, neće se sakriti od suda za pokušaje ubistva ruskih državnika, novinara, za uništavanje infrastrukture - navodi Patrušev.
(RT Balkan)
Preporučujemo
NAPADAJU NAS VEKOVIMA I HOĆE DA NAS UNIŠTE: Medvedev otkrio kako će Rusija pobediti
04. 11. 2023. u 09:04
RAT U UKRAJINI: Oficir VSU: Rusi dominiraju na frontu; Ruski vojnik uništio 9 tenkova, 12 BVP 4 OT (FOTO/VIDEO)
04. 11. 2023. u 07:09 >> 00:36
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)