POLITIKO TVRDI: Napad Hamasa bio je neuspeh izraelske obaveštajne službe
ČINjENICA da je Hamasovo militantno krilo bilo u stanju da planira i izvede ofanzivne akcije protiv Izraela ukazuje na neuspeh izraelske obaveštajne službe, kaže bivši zamenik izraelskog savetnika za nacionalnu bezbednost Čak Frajlih.
Foto: Printskrin Youtube/NowThis World
Ujutro 7. oktobra palestinska organizacija Hamas objavila je početak operacije velikih razmera protiv Izraela.
Izraelska vojska je stavljena u stanje pripravnosti nakon što su trupe iz pojasa Gaze ušle u granična područja Izraela.
BONUS VIDEO - RUSKA PACIFIČKA FLOTA: Izvođenje vežbe odbrane Severnog morskog puta
Preporučujemo
TRAMP O SITUACIJI U IZRAELU: Američki novac pomogao Hamasu da napadne jevrejsku državu
07. 10. 2023. u 18:35
(ISPRAVKA) RAT U IZRAELU: Vanredno stanje u celom Izraelu; Hamas počeo rat za oslobođenje - izraelski general nije zarobljen
07. 10. 2023. u 16:21 >> 00:53
CRNE BROJKE RASTU: U napadu Hamasa na Izrael stradale 22 osobe, skoro 300 ranjenih
07. 10. 2023. u 12:10
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (1)