U PENZIJU S MILION DOLARA: Kamiondžija okačio radničke cipele o klin, pa dobio na lutriji
KAMIONDžIJA Pol Bašo iz Masačusetsa ni u najluđim snovima nije mogao da sanja da će mu odlazak u penziju biti tako srećan. Samo tri dana nakon što je obavestio šefa da posle 20 godina provedenih na točkovima ide u zasluženu penziju, uplatio je tiket na lutriji i osvojio džekpot od milion dolara! Šanse za dobitak bile su jedan prema 1.008 miliona.
Printskrin
- Rekao sam supruzi da postoje tri stvari u životu za koje nisam mislio da će se desiti, a do sada su se ostvarile samo dve. Jedna od njih bila je i da "Patrioti" osvoje Superbol. Lutrija je bila treća, pa sada imam sve tri - ispričao je srećni dobitnik.
Bašo je rekao da je uzbuđen što će iskoristiti deo svog dobitka na lutriji da putuje. Pošto je pokupio dobitak u gotovini, vratio se na posao gde je radio još dve nedelje koliko mu je ostalo do penzije. Nikome nije rekao da je osvojio premiju.
Preporučujemo
TRAMP ODOBRIO ZAKON: Carine od 500 posto za sve koji kupuju rusku naftu i gas
08. 01. 2026. u 08:45
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)