KILIČDAROGLU "PECNUO" ERDOGANA: "Izbori se ne dobijaju na balkonu, nije dobio željeni ishod"
GLAVNI opozicioni lider u Turskoj Kemal Kiličdaroglu rekao je da prihvata drugi krug izbora i da će pobediti aktuelnog turskog predsednika Redžepa Erdogana.
Foto: Profimedia
- Uprkos svim njegovim lažima i napadima, Erdogan nije dobio željeni ishod - rekao je Kiličdaroglu.
- Niko ne bi trebalo da bude oduševljen time što je ovo gotova stvar. Izbori se ne dobijaju na balkonu - rekao je on, očigledno misleći na Erdoganov izbor mesta govora nakon što su poslednji rezultati pokazali da vodi sa 49,42 odsto glasova.
BONUS VIDEO: TRENUTAK PADA HELIKOPTERA - U regionu Brijanska srušile se četiri letelice
Preporučujemo
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)