NAJBOGATIJI ČOVEK NA SVETU DOBIO UNUKU: Bil Gejts postao deda
DžENIFER Gejts (26), najstarija ćerka osnivača Majkrosofta Bila Gejtsa, rodila je svoje prvo dete.
Foto: Profimedia
No, iako je rođena u jednoj od najbogatijih porodica na svetu, čini se da devojčica neće imati raskošan odgoj kakav mnogi zamišljaju.
Dženifer je nedavno objavila sa svojim suprugom, olimpijskim skakačem Najelom Nasarom rođenje svoje ćerke, čije ime još nije otkriveno.
I dok je deda najnovijeg člana porodice Gejts „težak” 107 milijardi dolara, verovatno ona neće dobiti mnogo od njegovog bogatstva.
Gejts je izrazio svoje strahove da će njegova deca da postanu „iskrivljena” zbog njegovog bogatstva, a čak se jednom zakleo da će koristiti svoju zaradu za „pomoć siromašnima”, a ne vlastitoj deci.
Dok su odgajali svoju decu, Bil i njegova bivša supruga Melinda Gejts – koji su se razišli u maju 2021. nakon 27 godina braka – dali su sve od sebe da njihovo troje dece, Dženifer, Rori i Fibi, imaju normalno detinjstvo, prenosi Jutarnji.hr.
Bil (67) i Melinda (58) zahtevali su od njih da dele kućne poslove što je ravnopravnije moguće, dok im on čak nije dopuštao da imaju telefone sve do 14. godine.
Bivši par pokušavao je da odgaja svoju decu što je skromnije moguće, ali njihova životna situacija bila je daleko od skromne – odrasli su u vili čija se vrednost procenjuje na 131 milion dolara u Vašingtonu, koja je imala sedam kupatila, šest kuhinja, vlastitu veštačku plažu, kućni bioskop, teretanu i sobu za trambolinu.
Iako je rekao da želi da njegova deca „kreiraju sopstveni put” i da neće videti mnogo od njegovog bogatstva, svakako su ona imala koristi od toga što su deo bogate porodice.
Poklonio je ćerki Dženifer, koja trenutno studira medicinu, dva luksuzna doma – 16 miliona dolara vrednu farmu konja i 51 milion dolara vredan penthaus na Menhetnu.
BONUS VIDEO: SUPERJAHTA OD 90 MILIONA EVRA: Pogledajte atrakcije Sajma nautike u Dubaiju
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (1)