AMERIČKI KONGRESMEN: Zelenski zna da gubi, a Putin neće stati
PREDSTAVNIK Predstavničkog doma republičke stranke Majk Valc sa Floride sastao se u ponedeljak sa Bretom Bajerom na kanalu Foks njuz. o svom nedavnom putovanju sa delegacijom u Kijev.
Foto: Profimedia/Google maps printskrin
Razgovarano je i njihovim implikacijama na odnose između SAD i Ukrajine, jer rat ulazi u šesti mesec, datim u „Specijalnom izveštaju“.
Majk Voltz: Dakle, ako nismo slepi, pravno smo slepi. Prilično je blizu. I mislim da je to rizik od krađe. Pljačka, ako uđe na crno tržište, pitate me, postoji i moramo da budemo svesni toga.
Ali više me brine koliko se to (oružje) kvari, kako se taktički koristi i kako možemo da im pomognemo. Mislim da je najveća stvar to što Zelenski oseća da polako gubi, što mu Bajdenova administracija u suštini pomaže da igra nerešeno.
BONUS VIDEO - POGLEDAJTE RUSKE TENKOVE U AKCIJI: Snimci DNR prikazuju napade na položaje ukrajinske vojske
Preporučujemo
ELIMINISANO 70 ODSTO SASTAVA UKRAJINSKE BRIGADE: Rakete pogodile kamp legionara
26. 07. 2022. u 16:36
MEMEDOVIĆ SE POHVALIO LINIJOM: Objavio sliku kako izlazi iz reke - u dobroj formi u 7. deceniji (FOTO)
26. 07. 2022. u 12:52 >> 13:08
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (2)