NOVA OSTAVKA: Boris DŽonson se uskoro obraća naciji
OSTAVKU u Vladi Velike Britanije je podnela i Rebeka Pou, zvaničnik britanskog Ministarstva za zaštitu životne sredine.
Foto: EPA
Mediji navode da će se britanski premijer obratiti naciji oko 13 sati.
Podsećamo, mediji u Velikoj Britaniji prenose vesti da će Boris Džonson danas podneti ostavku na mesto lidera konzervativaca - ostaće na mestu premijera do jeseni.
Pojedini ministri podneli su ostavke odmah nakon izvinjenja britanskog premijera zbog postavljanja poslanika Krisa Pinčera na mesto zamenika predsednika poslaničkog kluba Torijevaca, optuženog za nedolično seksualno ponašanje.
Inače, do sada je vladu Borisa Džonsona napustilo više od 50 zvaničnika vlade, među kojima petoro ministara.
Preporučujemo
TOTALNO RASULO: Elizabet Tras prekinula put na sastanak G20 i vraća se u London
07. 07. 2022. u 11:54
NAPAD POSLE POVLAČENjA? Ukrajinci tvrde - Rusi granatirali Zmijsko ostrvo
07. 07. 2022. u 09:10
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (2)