"MOJE JE DA KAŽEM..." Šešelj otkrio koja četiri poteza blokaderi planiraju
28. 06. 2026. u 08:30
28. 06. 2026. u 08:30
28. 06. 2026. u 07:11
27. 06. 2026. u 22:31
27. 06. 2026. u 18:47
28. 06. 2026. u 08:11
Mile
03.11.2021. 21:52
Браво Русија и Кина што нистебили на саиту.Ту највише користи има Америка од тих климазски промена,а најгора је што се тиче тог.
Atila
03.11.2021. 22:02
Secam se 78-79 ? tako nesto dasu amerikanci odustali od upotrebe filtera na fabrikama,bilo je to za njih skupo.Kanada je 80% na svoje fabrike stavila te filtere,radi prociscavanja vazduha.Tako sad USA kad ima koristi daj pare u njihov budzet,kojega je stvorio Al Gor. Dobivsi nobelovu nagradu jadni Nobel prevrce se u zemlji sta bi od njegove nagradne donacije za covecanstvo.