PRVI SNIMAK SA MESTA PADA AVIONA: Tragedija u Sibiru, spasioci tragaju za preživelima (VIDEO)
MINISTARSTVO za vanredne situacije Ruske Federacije objavilo je snimke sa mesta pada putničkog aviona L-410 u Irkutskoj oblasti, piše RIA Novosti.
Foto: Printscreen/RIA Novosti
Na snimku se vide spasioci pored olupine aviona, u kom je u trenutku pada bilo 14 putnika i dva člana posade.
Kako je objavila ruska agencija, u ovom trenutku je potvrđeno da su četiri osobe poginulo, dok je još petoro povređeno.
Avion kompanije "Sila" leteo je iz Irkutska u selo Kazačinskoe, ali je prilikom sletanja pao u tajgu.
BONUS VIDEO: "VATRENI ĐAVO" U GRČKOJ: Neverovatan snimak požara u Viliji - plamen izleće i leti ka vatrogascima
Preporučujemo
SRUŠIO SE PUTNIČKI AVION U SIBIRU: Letelica pala u tajgu, ljudi zarobljeni u olupini
12. 09. 2021. u 18:29
BAJDEN NAJAVLjUJE NOVE KORAKE: Američki predsednik ima plan za usporavanje korone
12. 09. 2021. u 16:23
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)