TELO ČETVOROGODIŠNJEG DEČAKA IZVUČENO IZ NERETVE: Tragičan kraj potrage, uzrok nesreće i dalje misterija
RONIOCI su danas u reci Neretvi kod Mostara pronašli telo četvorogodišnjeg dečaka za kojim se tragalo od juče.
Foto: Darko Dozet
Na desetine spasilaca iz gorskih službi tragalo je za dečakom koji je bio u vozilu sa ocem A. K. čije je telo pronađeno juče u Neretvi južno kod Mostara.
Telo mališana je pronađeno na lokalitetu ispod Avijatičarskog mosta u Mostaru.
S obzirom na to da su dečak i otac nestali pre četiri dana, rečeno je da je teško proceniti stvarni scenario tragične nesreće.
U potrazi su pored spasilaca bili uključeni i rafterski timovi iz Konjica.
Da podsetimo, nestanak oca je u subotu policiji prijavila supruga D. K. koja je policiji kazala da se on, prema poslednjim informacijama, zajedno sa njihovim sinom, udaljio u petak u 18 sati iz njihovog ugostiteljskog objekta u naselju Kolonija-Rodoč.
Njegov mobilni telefon je u nedelju pronađen na kružnom toku pre Avijatičarskog mosta, a trebao bi istražiteljima biti od koristi, nakon veštačenja. Obdukcija će, najverovatnije, biti obavljena sutra.
Za sada nema nikakvih informacija o tome kako je automobil, marke Isuzu, završio u reci Neretvi.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U ZAGREBU: Servisera prignječio lift, vatrogasci morali da izvlače telo
28. 04. 2021. u 12:58
IZGUBIO KONTROLU NAD VOZILOM: U prevrtanju automobila u Mostaru povređen vozač
26. 04. 2021. u 09:36
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)