USTAŠE U SPLITU: Ustaška obeležja tokom skupa povodom proslave “Oluje”
05. 08. 2020. u 01:08
SKUP veterana rata u Hrvatskoj održan je u utorak u Splitu povodom 25. godišnjice operacije hrvatske vojske i policije “Oluja", a na skupu su se mogla videti i neprimerena obeležja, između ostalog i ustaški pozdrav "Za dom spremni".
Povezane vesti
CRNOKOŠULJAŠI DOČEKUJU MILOŠEVIĆA U KNINU: HOS izradio posebne majice za obeležavanje godišnjice "Oluje"
VRUĆI doček Borisu Miloševiću u Kninu pripremaju crnokošuljaši iz HOS, koji su za obeležavanje "Oluje" izradili i posebne majice na kojima je njihov grb sa natpisom "Za dom spremni".
03. 08. 2020. u 20:50
BURA PRED GODIŠNJICU "OLUJE": Miloševićev odlazak u Knin sramota za sve Srbe
ŠTA čeka Borisa Miloševića u Kninu i posle njega, ali i Anju Šimpragu u Saboru, može se videti u reakcijama hrvatske desnice, ali i nekih srpskih stranaka u Hrvatskoj.
03. 08. 2020. u 09:00
PUPOVAC ZA "NOVOSTI": Nije još doneta odluka, ali ako Boris ode u Knin - neće slaviti
NIJE još doneta definitivna odluka o odlasku potpredsednika Vlade Borisa Miloševića u Knin, na obeležeavanje "Oluje". Što se nas tiče, uskoro ćemo reći ono što sve zanima. Na putu smo ka tome, ali se i dalje usaglašavaju važni detalji.
31. 07. 2020. u 15:56
Najnovije iz rubrike
ZAMETNULA SE BORBA, VATRA SEVA NAD DRUŽKOVKOM: Posle Konstantinovke Rusi zauzimaju još poslednje utvrđenje, oglasio se načelnik Generalštaba
NAKON oslobođenja Konstantinovke, ruska grupacija snaga „Jug“ napreduje ka Družkovki, a njene prethodnice ušle su u Aleksejevo-Družkovku, gde se vode borbe, izjavio je načelnik Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerij Gerasimov.
19. 07. 2026. u 00:00
ZA MAJKU RUSIJU! NA FRONT STIGLI PREKLJENI BORCI, ALI NE IZ EVROPE: Vojnici uterali strah u kosti Ukrajincima, nećete verovati odakle su
Ukrajinska vojna obaveštajna služba objavila je presretnuti razgovor u kojem, kako tvrde, komandir ruske jedinice izlaže plan napada u kojem učestvuju borci iz Afrike i sa Bliskog istoka.
18. 07. 2026. u 23:29
SABLASNO ZATIŠJE - ZAŠTO? SAD osme večeri i dalje ne napadaju Iran? Tramp se nije oglasio 19 sati
OČEKIVALO se da će i osme večeri zaredom uslediti razorni udari SAD na Iran, ali to se i dalje nije dogodilo.
18. 07. 2026. u 23:12
NOVA ENERGETSKA BOMBA! Putinov specijalac upozorava: Evropa će najviše stradati, kriza ponovo bukti zbog Bliskog istoka
SPECIJALNI predstavnik predsednika Ruske Federacije za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom i šef Ruskog fonda za direktna ulaganja (RDIF) Kiril Dmitrijev ocenio je danas da se velika energetska kriza ponovo pogoršava zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
18. 07. 2026. u 22:38
ZAPADNI MEDIJI PRIZNALI: Iran prevario odbranu SAD i razneo bazu Muvafak Salti u Jordanu - Jedna od glavnih za napade na Iran (VIDEO)
KAKO navodi Wall Street Journal baza koja je napadnuta u Jordanu od strane SAD bila je jedna od glavnih lokacija sa koje su izvođeni napadi na Iran.
18. 07. 2026. u 22:23
Boris
05.08.2020. 04:02
Ljudi moji pa to su oni sto se cudite ne odricu se oni zlocina vec slave zlocin ,oni su 91.gradili drzavu na NDH ideji sa pokliko ZA DOM SPREMNI
Čuba
05.08.2020. 07:33
šta slavi budala pametan se stidi
KIR SRBIN
05.08.2020. 10:39
Лепо, лепо! Шта предлажу наши стручњаци, дали да им упутимо извињење што нисмо присуствовали? А да био је овај Станишић, то је довољно.
Kole
05.08.2020. 13:23
Sad da udari grad da vam razbije te ustaške mozgove ko što ste vi maljevima po deci.