DETALJI DRAME U HRVATSKOJ: Lopov "vukao" policajca na ukradenom automobilu, pa se zakucao u zgradu (VIDEO)
POLICIJA je u centru Zagreba uspela posle filmske potere da savladala muškarca koji je bežao ukradenim automobilom.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Vozač nije hteo da stane, već je ukradenim vozilom udario u policijski kombi. Tada je policajac pokušao da ga uhapsi, a kada ga je zgrabio da ga izvuče iz vozila, lopov je dao gas i nastavio vožnju do Tomićeve ulice, gde je policajac uspeo da se oslobodi i tada je pao na zemlju.
U Dalmatinskoj ulici vozilo je naletelo na zgradu, a hitna policija i specijalci su savladali vozača i uhapsili ga. Potera za vozačem se odvijala i preko glavnog zagrebačkog trga, Trga bana Jelačića, gde je saobraćaj za automobile inače zabranjen.
- Vozač koji je bežao od policije morao je u jednom trenutku da stane zbog tramvaja na zapadnom delu Trga, a dva policajca su iskočila i pokušala da ga zaustave, ali je on nastavio.
Ubrzo je udario u kombi policije koji je čekao na tom mestu. Policajac se držao za otvoreni prozor sa vozačeve strane, ali se vozač velikom brzinom udaljio ulicom u pravcu zapada.
Policajac je uspeo da se oslobodi i skoči na ulicu kod Tomićeve ulice. Policijski kombi sa pokvarenim zadnjim svetlom pokupio je kolegu i nastavio dalje. Na kraju se automobil zabio u zid zgrade u Dalmatinskoj ulici gde je uhapšen.
(Indeks)
BONUS VIDEO: Snimak jezive nesreće na Begaljičkom brdu
Preporučujemo
VUČIĆ MOĆNOM PORUKOM ODGOVORIO NA LAŽI IZ HRVATSKE: Živele evropske vrednosti! (VIDEO)
12. 10. 2024. u 16:33
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)