ZA MONSTRUMA IZ GRADAČCA NIKO NE ŽELI DA PRODA GROBNICU: Telo Nermina Sulejmanovića i dalje u hladnjači
TELO Nermina Sulejmanovića nalazi se 59 dana u hladnjači JKP "Komemorativni centar" Tuzla.
Foto: Jutjub/Avaz TV/Instagram/iron_bb24
Međutim, sve je izvesnije da bi u narednom periodu konačno trebalo da bude sahranjen. Nakon što se njegov otac odrekao dužnosti ukopa, celu proceduru preuzela je vlast u Gradačcu, ali kako saznajemo iz JKP "Komemorativni centar" Tuzla to nije moguće da se realizuje, jer niko ne želi da da grobno mesto za Sulejmanovića.
- Niko ne želi da obezbedi mesto gde će ga ukopati. Ni mala, ali ni veća groblja koja se nalaze u blizini mesta gde je živeo - poručili su iz JKP "Komemorativni centar" d.o.o. Tuzla za Republiku.
Podsetimo, bodi-bilder i fitnes trener Nermin Sulejmanović (35) iz Gradačca u BiH ubio je tri osobe i isto toliko ranio. On je ubistvo supruge prenosio uživo na Instagramu, na kom se kasnije još jednom oglasio, takođe uživo, i potom presudio i sebi.
Ubijeni su Nizama Hećimović, Sulejmanovićeva nevenčana supruga, kao i turski državljanin Onder Džengiz i njegov sin Denis. Ranjeni su Džengizova žena Harisa, Nedim Pamuković i policajac Husein Kotorić.
Dva puta se uključio u lajv
Sulejmanović je rano ujutro krvnički pretukao suprugu, a zatim joj pucao u glavu iz pištolja. Svoju ćerku, koja je još beba, ostavio je uplakanu u lokvi majčine krvi, seo u automobil i odvezao se. To je bio tek početak masakra, što je objavio u drugom uključenju uživo na Instagramu i pokazao da je sav umazan krvlju.
- Žena je trebalo samo da shvati ozbiljnost i to je to. Ubio sam još dva dušmana. I to je to. Beba je na sigurnom. Ubio sam još dva dušmana, oca i sina, bog zna kako su mi samo naleteli - rekao je Sulejmanović.
Opkoljen na farmi
Gradačac je u tom trenutku već bio blokiran. Na svakom ćošku videli su se pripadnici specijalne policije. Sulejmanović je potom objavio svoju fotografiju s porodicom. Na drugoj fotografiji bio je on s bebom u naručju. U međuvremenu ga je policija našla i opkolila iza hala farme u okolini Gradačca. Sulejmanović nije hteo da se preda i ubio se pred policajcem.
BONUS VIDEO: VIDEO SA MESTA UŽASA U NIŠKOJ BANjI: Dečak pronađen mrtav - policija na terenu
Preporučujemo
VELIKA BRITANIJA SE PRIPREMA ZA RAT: Po hitnom postupku naređene pripreme za teške dane
13. 12. 2025. u 08:26
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)