ANDREJ PLENKOVIĆ PORUČIO MILANOVIĆU DA ISKULIRA: Može da stoji na trepavicama, ali ne odlučuje ko će biti ministar
PREDSEDNIK Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković komentarisao je do sada najsnažniji obračun predsednika te zemlje Zorana Milanovića i ministra odbrane Marija Banožića.
Građani se plaše namera Plenkovića da ih "prevede" na evro / Foto AP
- Ostavićemo za razgovor 9. novembra kad imamo Veće za nacionalnu bezbednost kako bismo otvoreno raspravili koje su to poteškoće i problemi, ako ih uopšte ima, ako nije reč o politizaciji Hrvatske vojske od strane predsednika, a ne od ministra Banožića i da vidimo šta to tačno ne štima - rekao je Andrej Plenković.
On kaže da je potrebno da Zoran Milanović "malo iskulira do 9. novembra".
BONUS VIDEO: STOP PROGONU - profesor Miloš Ković ima podršku studenata
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)