RUKAMA "PREMESTILI" AUTOMOBIL DA PROĐE HITNA POMOĆ: Herojski podvig grupe građana u Skoplju (VIDEO)
SINOĆ je grupa građana u Skoplju morala da pomeri pogrešno parkirani automobil "na ruke" u Gradskom parku kako bi prošla Hitna pomoć.
Foto: Printskrin/Jutjub
Kako je preneo "360 stepeni", automobil je bio parkiran na nepropisnom mestu, odnosno na jednom od pristupnih ulaza u park. Paralelno parkiranje je dozvoljeno na ulici gde je automobil parkiran, ali na nekoliko mesta na putu postoji jasan znak za zabranjeno parkiranje, upravo da bi se obezbedio pristup parkiralištu, ako je potrebno.
Kako hitna pomoć nije mogla da prođe, nekima od prisutnih je palo na pamet da "premeste" nepravilno parkirani automobil. Nakon što je Hitna pomoć uspela da prođe uz pomoć okupljenih, vlasnik nepravilno parkiranog automobila se vratio, ali je brzo napustio mesto.
(360 stepeni)
Preporučujemo
MAFIJAŠI, ZBOGOM: Kako se Zdravko Čolić "umešao" u izbore u Bugarskoj? (VIDEO)
14. 07. 2021. u 21:34
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)