UŽIČKO KOLO OPET U HRVATSKOJ: Budući policajci slave uz srpsku igru, komentari pljušte! (VIDEO)
16. 07. 2021. u 22:17
SNIMAK na kome se vide mladi kadeti Policijske akademije u Zagrebu koji igraju Užičko kolo pojavio se u hrvatskim medijima.
Hahahaa, pa oni su načisto skrenuli, pa kako da se vesele nego uz kolo. Gdje ima hrvatsko kolo? Sama činjenica da o ovome provode istragu je znak mentalne bolesti.
Ма...није проблем музика...весела је...за њих је проблем што СВАКИ ХРВАТ ЗНА ДА ПЛЕШЕ СРПСКА КОЛА! И треба да зна!
"“Постоје и традиционални хрватски плесови,али не него удри по ужичком колу.И овакви ће данас сутра регулисати закон у држави”, “Боже сачувај нису нас могли у рату, али су нас сад уз ову владу посрбили и то добро”, “Министре Божиновићу из моралних разлога поднесите неопозиву оставку, овим чином сте повредили осећања бранитеља“." Ovo je odgovor svima koji su se uvek pitali da li je moguce biti po etnosu Srbin i po veri katolik ili po veri musliman, nema sanse da Srbin katolik ili musliman oseca pripadnost srpskom korpusu, a zasto, pa ako izbacite iz narativa "Slavu" "Sveti Sava" "Kosovski zavet" o cela istorija oko srpski kraljevi i carevi, odjednom taj isti Srbin po etnosu vise ne oseca nikakvu pripadnost sa srpskim narodom. Eto kako su od Srba nastali "Hrvati, Bosnjaci i Dukljianski Montenegrini", sve su odbili od srpske kulture i postali kvazi mrzitelji svega srpskog. Kada nekome smeta srpsko kolo i lupa nebuloznu pricu, mozete zamisliti u kakvim psihickim stanju se nalazi taj covek ili grupacija.
I šta fali što igraju užičko?Bravo deco!
Povezane vesti
TEŠKA NESREĆA KOD ZAGREBA: U sudaru automobila i kamiona iz Srbije poginula devojka
ANIDA Z. (28) iz Travnika poginula je na zagrebačkoj zaobilaznici, u sudaru automobila u kojem je bila suvozač i kamiona iz Srbije.
14. 07. 2021. u 22:12
POSKUPLJUJE VAĐENJE LIČNE KARTE: Skok cena zbog novog čipa, veliki udar na budžet građana Hrvatske
NOVI pravilnik o ceni ličnih dokumenata u Hrvatskoj predviđa da će za sve građane poskupeti vađenje istih, a kako pišu hrvatski mediji to će biti veliki udar na budžet građana.
14. 07. 2021. u 16:27
UHAPŠEN DIREKTOR ZAGREBAČKIH GROBALJA: Patrik Šegota lišen slobode u Dubrovniku zbog sumnjivih poslova
U ZAGREBU je nastavljena akcija Ureda za borbu protiv organizovanog kriminala (USKOK) na hapšenju saradnika preminulog gradonačelnika Milana Bandića, a poslednji u nizu je bivši direktor zagrebačkih grobalja. Sumnja se da se radi o pogodovanju u javnoj nabavci i zlouporabi položaja.
14. 07. 2021. u 13:54
MILORAD DODIK O POSETI MILANOVIĆA BIH: Bošnjacima ne odgovara niko ko ne podržava unitarnu Bosnu
SRPSKI član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da histerija i teške reči upućene ovih dana na račun predsednika Hrvatske Zorana Milanovića, koji je boravio u poseti BiH, pokazuju da bošnjačko političko Sarajevo ne može da nađe zajednički jezik ni sa kim ko slepo ne podržava njihove stavove o unitarnoj BiH.
14. 07. 2021. u 11:39
"MILANOVIĆ VREĐA SUSEDE" Pupovac: Brine kulturološki rasizam!
LIDER SDS S Miliorad Pupovac izjavio je večeras da su poruke koje je predsednik Hrvatske Zoran Milanović izgovorio u Bosni i Hercegovini neuobičajene i uvredljive i da je veoma zabrinjavajuće što se koristi izrazima koji su, kako kaže, nalik kulturološkom rasizmu.
13. 07. 2021. u 23:25
Najnovije iz rubrike
SAVET EU ODOBRIO ZABRANU UVOZA RUSKOG GASA: Ova odluka označava kraj ere evropske zavisnosti
Ministri Evropske unije odobrili su zabranu uvoza ruskog gasa od 2027. godine na sastanku u Briselu.
26. 01. 2026. u 12:04
BITKA ZA ARKTIK Ko su „Polarni medvedi“ i zašto Zapad paniči: Ruski marinci se spremaju za polarnu bitku (VIDEO)
PAŽNjA najvećih svetskih sila sve je snažnije usmerena ka Arktiku, regionu koji se ubrzano pretvara u novu liniju globalnog nadmetanja.
26. 01. 2026. u 12:00
NI GLASA OD POMIRENJA: "Vilijam obajvlja svoj posao, dok Hari leči stare rane"
VOJVODA od Saseksa, princ Hari, se vratio u Veliku Britaniju, ali se nije video sa bratom, što pokazuje da je razdor među njima i dalje veoma prisutan.
26. 01. 2026. u 11:37
OŠTEĆENA JEDNA OD NAJVEĆIH PRAVOSLAVNIH SVETINJA: U raketnom napadu na Ukrajinu pogođena zgrada kompleksa
USLED ruskog napada raketama i dronovima na Kijev noću 24. januara, oštećeni su objekti Nacionalnog spomenika Kijevsko-Pečerska lavra - Zgrade broj 66 (ulazni deo kompleksa Dalnjih pećina) i br. 67 (Annozačaćijevska crkva).
26. 01. 2026. u 11:19
RUSI SE OGLASILI O SASTANCIMA U ABU DABIJU: Pozitivan razgovor sa Ukrajinom i SAD
KREMLj pozitivno ocenjuje razgovore između delegacija Rusije, Sjedinjenih Država i Ukrajine u Abu Dabiju. Deo tzv. formule iz Enkoridža koji se tiče teritorijalnih pitanja je principijelno važan za Rusiju, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
26. 01. 2026. u 10:34
Komentari (6)