STAVITE TAČKU, ZAVRŠITE NEDOVRŠENO Astro savet za 21. april: Poslednja Mesečeva četvrt je u Vodoliji, ne započinjite ništa novo
JEDNOM godišenje, poslednja Mesečeva četvrt nađe se u Vodoliji, znaku budućnosti i novih tehnologija, interneta, kontakata sa strancima, avijacije, tehnike, velikih organizacija...
Foto Shutterstock
Ove godine, ta Mesečeva mena formira se na prvom stepenu ovog znaka, analognom znaku Ovna, što donekle slabi uticaj Meseca. Kada je Mesec u ovoj fazi, treba završavati poslove, veze, odnose, prijateljstva (ukoliko za to već duže vreme postaoje razlozi), sve što je ostalo na neki način nedovršeno, a ne savetuje se započinjanje bilo čega novog.
Nove poslove, veze, odnose, možete uspešno da započnete 27. aprila, u vreme mladog Meseca u Biku, znaku u kome je Mesec egzaltiran.
Poslednja Mesečeva četvrt u Vodoliji, ove godine obrazuje većinu skladnih aspekata, ali i dva napeta - konjunkciju sa Plutonom i opoziciju sa Marsom, planetama dominacije, novca, strasti, akcije i povreda. Zato se savetuje dodatni oprez sa finansijama, naročito znacima kojima u kojima su ove planete naglašene, Ovnovima, Škorpijama i Jarčevima.
Budući da Mars i Pluton upravljaju partnerskim odnosima Vaga i Bikova, predstavnicima ovih znakova ne savetuje se da ulaze u rasprave sa emotivnim ali ni u sukobe sa poslovnim partnerima.
Preporučujemo
OČEKUJE NAS NAPORAN ASPEKT I DONOSI OGRANIČENjA I PREPREKE: Koju astrološku kuću vam obasjava Sunce u Biku?
19. 04. 2025. u 15:00 >> 22:03
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)