TUGA U HOLIVUDU: Preminuo Karl Veders, čuveni Apolo Krid iz filma "Roki"
ČUVENI glumac Karl Veders, poznat po ulogama u "Rokiju" i "Predatoru", preminuo je u 76. godini.
Foto Tanjug/AP
Zvezda popularnih filmova, koji je bio najpoznatija po tome što je u četiri nastavaka Rokija, igrao njegovog najvećeg protivnika koji je postao bokserski mentor, Apolo Krid, preminuo je "mirno u snu" u četvrtak 1. februara, objavila je njegova porodica u saopštenju.
Rekli su: "Duboko smo tužni što objavljujemo da je preminuo Karl Veders. Umro je mirno u snu u četvrtak, 1. februara 2024. godine."
„Karl je bio izuzetno ljudsko biće koje je živelo izvanrednim životom. Svojim doprinosima filmu, televiziji, umetnosti i sportu, ostavio je neizbrisiv trag i priznat je širom sveta i među generacijama".
"Bio je voljeni brat, otac, deda, partner i prijatelj".
(Telegraf)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
RUSKI EKSPERIMENT: Deci oduzeli telefone na 8 sati - rezultati su bili IZNENAĐUJUĆI
02. 02. 2024. u 10:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)