CRTEŽI I SLIKE MARKA STAJIĆA: Nova postavka u novobeogradskoj Blok galeriji
IZLOŽBA slika i crteža čiji je autor Marko Stajić, na programu je novobeogradske Blok galerije (Jurija Gagarina 221).
Foto promo
Rođen u Vranju, 1978. godine, autor je rednju umetničku školu "Đorđe Krstić" završio u Nišu, a zatim studirao slikarstvo na FLU u Prištini u klasi profesora Zorana Furunovića.
Sa grupom umetnika mlađe generacije, 2012.godine u Beogradu osnovao umetničku grupu "C4", čiji su članovi bili i Aleksandar V. Branković, Miloš Đorđević, Aleksandar Todorović, Milan Nenezić i Mihael Milunović.
Član ULUPUDS-a, sa statusom samostalnog umetnika. Živi i radi u Beogradu.
Preporučujemo
DIGITALNE GRAFIKE U GALERIJI "AKSIOS": "Gernika nije probuđena" Slađane Nojković
29. 04. 2022. u 21:00
MOGAO BI DA ZARADI 30 MILIONA EVRA: Redak Mikelanđelov crtež u maju na aukciji u Parizu
06. 04. 2022. u 21:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)