VOZIO SA 3,36 PROMILA ALKOHOLA U KRVI: Saobraćajci u Čačku isključili iz saobraćaja muškarca 36
SAOBRAĆAJNI policajci iz Čačka u sredu veče su u Takovu zaustavili tridesetšestogodišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom „fijat punto“ sa 3,63 promila alkohola u organizmu.
Novosti
Vozač je isključen iz saobraćaja i određeno mu je zadržavanje do 12 sati radi istrežnjenja.
Policija ga je, zbog prekršaja nasilnička vožnja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja, privela u Prekršajni sud u Gornjem Milanovcu.
Preporučujemo
ZA VOLANOM SA 5,5 PROMILA ALKOHOLA: Kraljevačka policija privela pijanog vozača
24. 02. 2021. u 10:23
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)