PODNETA PRIJAVA PROTIV NIKOLE RAŠIĆA: Advokatica izjavila - on je u tuči u Lapljem Selu napao maloletnika koji je držao ruke u džepovima!
01. 03. 2021. u 21:38
TOKOM večeranjeg protesta ispred policijske stanice u Gračanici advokat Jovana Filipović istakla je da je protiv N.R. koji je jedan od aktera tuče u Lapljem Slu, podnela krivičnu prijavu zbog nanošenja telesnih povreda maloletnom I.M.
Povezane vesti
„JOŠ PAMTIM SVAKI DETALJ, MIRIS DIMA, TELA POGINULIH I RANJENIH“ - U Lapljem selu održan pomen žrtvama napada na autobus Niš ekspresa
U CRKVI Svete Petke u Lapljem selu i lokalnom groblju služen je parastos žrtvama iz autobusa Niš ekspresa u Livadicama kod Podujeva koji je miniran 16. februara 2001 godine.
16. 02. 2021. u 13:54
KANCELARIJA ZA KIM: Ni posle 20 godina za zločin u Livadicama nema pravde
NI posle dve decenije za zločin u Livadicama kod Podujeva, u kome je poginulo 12, a povređeno 43 Srba, nisu odgovarali ni neposredni izvršioci ni njihovi nalogodavci, a porodice stradalih i dalje čekaju pravdu za svoje najmilije, ukazala je danas Kancelarija za Kosovo i Metohiju.
16. 02. 2021. u 10:29
PRITVOR ZBOG MASOVNE TUČE U LAPLJEM SELU: Sedam osumnjičenih osoba iza rešetaka do 30 dana
OGRANAK Osnovnog suda iz Prištine sa sedištem u Gračanici odredio je meru jednomesečnog sudskog pritvora osumnjičenima za učestvovanje u tuči u Lapljem Selu u kojoj je povređen sin političara Nenada Rašića.
24. 02. 2021. u 18:27
Najnovije iz rubrike
IZGUBIO NA KLADIONICI, PA UPERIO PIŠTOLJ U RADNIKA: Crnogorac napravio haos u Zemunu
DRŽAVLjANIN Crne Gore S. M. (40) uhapšen je u Zemunu jer je pištoljem pretio radniku kladionice.
23. 01. 2026. u 13:20
POŽAR U HOTELU U CENTRU BEOGRADA: Sumnja se da je ovo uzrok vatrene stihije - Šest vatrogasnih vozila na licu mesta
U JEDNOM hotelu na Terazijama jutros oko 10.30 došlo je do požara, a na teren je izašlo šest vatrogasnih vozila.
23. 01. 2026. u 11:20
BLAGAJNICA "GORNJE TOPONICE" UZELA SKORO 4 MILIONA: Čak 10 godina uzimala pare od penzija pacijenata - Novo hapšenje zbog korupcije
U NASTAVKU akcije suzbijanja korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije, UKP, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su S. K. (56) zbog sumnje da je počinila krivično delo pronevera.
23. 01. 2026. u 11:02
HAOS NA AUTO-PUTU KA NOVOM SADU: Čak četiri saobraćajne nezgode, sve stoji, kilometarske kolone (VIDEO)
ČAK četiri saobraćajne nezgode desile su ovog jutra na auto-putu ka Novom Sadu.
23. 01. 2026. u 09:06
DEVOJKA STIGLA U BOLNICU OBLIVENA KRVLJU: Jeziv napad na Voždovcu
BEOGRAD je jutros potresao jeziv čin nasilja koji je samo pukom srećom izbegnut da postane tragedija.
23. 01. 2026. u 07:48
Komentari (0)