NAKON PRIJEMA U BOLNICU IZGUBILA BEBU: Policija ispituje slučaj pretučene trudnice na Novom Beogradu
JEDNA trudna žena pretučena je juče na Novom Beogradu, portvrđeno je u Trećem osnovnom tužilaštvu u Beogradu po čijem nalogu policija istražuje ovaj slučaj.
Foto: Depositphotos
Policija preduzima sve potrebne mere, kada prikupe obaveštenja i dokaze, biće naložene dalje radnje, preciziraju u tužilaštvu.
Mediji su nezvanično preneli da je žena nakon prijema u GAK, izgubila bebu.
Preporučujemo
HOROR NA NOVOM BEOGRADU! Trudnica brutalno pretučena, zbog batina pobacila
01. 02. 2021. u 07:10
TEŠKO RAZBOJNIŠTVO U LAJKOVCU: Upali u kuću žene, pretukli je i opljačkali!
12. 11. 2020. u 09:09
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)