TEŠKA NESREĆA KOD ČAČKA: Poginuo suvozač
U DIREKTNOM udesu automobila “pežo” i kombija danas oko 15 časova u selu Prijevor jedna osoba je poginula, dok je druga teško povređena i odmah je hospitalizovana u čačanskoj bolnici.
V.Ilić
Do udesa je došlo kada je vozač „pežoa”, koji se kretao u pravcu Čačka pod još neutvrđenim okolnostima prešlo u drugu traku i direktno se sudarilo sa kombijem koji je dolazio iz drugog smera. Od siline udarca oba vozila su završila u kanalu pored puta.
Prema našim saznanjima, suvozač u „pežou“ podlegao je povredama na mestu udesa, dok je vozač koji je izazvao sudar prevežen je u čačansku bolnicu. Koliko je snažan udes bio govori i podatak da su vatrogasci morali da seku lim automobila, kako bi izvukli telo nesrećnog mladića.
Dalja istraga utvrdiće sve okolnosti pod kojima je došlo do ove saobraćajne nesreće, a kako se pretpostavlja jedan od uzroka mogla bi biti neprilagođena brzina uslovima na putu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TELA SUPRUŽNIKA LEŽE PORED AUTOMOBILA: Prve slike sa mesta nesreće kod Šapca (FOTO)
25. 07. 2020. u 13:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (2)