JEZIVA NESREĆA U NIŠU: Motociklista poginuo poginuo u teškom sudaru, izdahnuo na licu mesta

Новости онлине

15. 07. 2020. u 08:04

VOZAČ motocikla marke "honda" borskih registarskih oznaka preminuo je od povreda zadobijenih u sudaru sa automobilom u utorak oko 22:45 sati na Bulevaru 12. februar u Nišu.

ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА У НИШУ: Мотоциклиста погинуо погинуо у тешком судару, издахнуо на лицу места

Foto: Depozit

Saobraćajna nesreća se desila nedaleko od megamarketa "Tempo", a motociklista je preminuo od zadobijenih povreda na licu mesta.

- Motociklista se kretao iz pravca aerodroma ka centru grada, dok je automobil na skretanju za MIN kopče pravio polukružno okretanje kada je došlo do strašnog sudara. Motor je odleteo na jednu stranu, a telo vozača motora na drugu. Auto ga je odbacio oko 20 metara - pričaju očevici koji su se zatekli na mestu nesreće nedugo nakon sudara.

Policija vrši uviđaj radi utvrđivanja uzroka nesreće.

Ovo je druga teška nesreća u protekle dve nedelje u Nišu u kojoj stradaju motociklisti. Poslednjeg dana juna na susednom Bulevaru Nikole Tesle, poginuo je motorciklista Miloš B. iz Kamenice kod Niša. On se sudario sa puntom kojim je upravljao S.S. iz Niša, a koji je pravio polukružno okretanje na skretanju za naselje Stevan Sinđelić. Nakon nesreće vozaču "punta" određeno je zadržavanje u policiji.

(Blic)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (2)

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!