POLICIJA I DALJE TRAGA ZA NAPADAČEM: Miloš (32), koji je ranjen u pucnjavi u Novom Sadu, u veoma teškom stanju

Љ. П.

22. 03. 2022. u 10:22

NOVOSAĐANIN Miloš M. (32), teško ranjen prošle srede ujutro u novosadskom naselju Detelinara, i dalje je u teškom stanju, potvrđeno je Novostima u Univerzitetskom kliničkom centru Vojvodine.

ПОЛИЦИЈА И ДАЉЕ ТРАГА ЗА НАПАДАЧЕМ: Милош (32), који је рањен у пуцњави у Новом Саду, у веома тешком стању

Foto: Fejsbuk

- Pacijent Miloš M. je izrazito teškog opšteg stanja - naveo je Siniša Knežević, portparol UKCV.

- Pacijent je smešten na Klinici za intenzivnu terapiju i terapiju bola, gde se kontinuirano vrši praćenje opšteg stanja i vaskularnog statusa, sedacija, optimizacija hemodinamskig statusa i sprovođenje intenzivnog konzervativnog lečenja.

Ovaj tridesetogodišnjak je, podsećamo, zadobio prostrelnu rane desne potkolenice i natkolenice, a povređena mu je i aorta, kada je u njega prošle srede ujutro pucao zasada nepoznati napadači. Povređeni je odmah po prijemu u Urgentni centar operisan.
U Miloša M. je ispaljeno nekoliko hitaca 16. marta oko 6.30 sati u Molijerevoj ulici dok je šetao psa.

Napadač je pucao i u kućnog ljubimca koji je, pokušavajući da odbrani gazdu, napao i ujeo naoružanog napadača.

Policija intenzivno traga za osobom koja je pucala, a sumnja se da je napadač imao i saučesnika, koji ga je dovezao do Detelinare, a zatim ga čekao u kolima u jednoj od obližnjih ulica, a posle napada su pobegli.

Operativci još nisu uspeli da obave razgovor sa povređenim Milošem zbog njegovog zdravstvenog stanja.

I dalje je nepoznato ko je i zbog čega pucao.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka