NA SMRT PRETUKAO ČOVEKA U BORČI: Apelacioni sud potvrdio kaznu za ubistvo od 20 godina
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio Nedeljka Vanovića (31) na kaznu zatvora od 20 godina jer je u noći između 3. i 4. marta 2021. godine na smrt pretukao Miroslava Milutinovića (28) u Borči.
Zgrada Apelacionog suda / Foto N. Fifić
Ovaj sud je odbio žalbe stranaka u postupku i potvrdio prvostepenu presudu beogradskog Višeg suda.
Milutinović je došao oko 14 sati u stan koji je Vanović iznajmio kako bi razgovarali o novcu. Međutim, ovaj je počeo da udara Milutinovića koji je jaukao i molio ga da prestane. Nažalost, Vanović tu nije stao, nego je žrtvu nastavio da udara pesnicom, nogom u obući, kolenom i drvenom letvom, nanevši mu povrede od kojih je on preminuo.
Vanović je potom svoju žrtvu odvukao iz stana do šipražja, gde je telo prekrio sunđerom i ostacima drvenog ležaja i udaljio se.
Preporučujemo
MAJCI I OCU PREREZANI VRATOVI, SIN IZBODEN PO GRUDIMA: Jezivi krvavi prizori u Čačku
06. 12. 2025. u 13:38
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)