ZA OKRIVLJENOG PAVLOVIĆA TRAŽE DOŽIVOTNI ZATVOR: Presuda za ubistvo Snežane Simić u Barajevu 20. decembra

Slađana Matić

06. 12. 2023. u 16:30

ZA Zorana Pavlovića, koji je u junu 2022. godine u Barajevu ubio Snežanu Simić, viši javni tužilac je juče u završnoj reči u Višem sudu u Beogradu zatražio da bude osuđen na doživotnu kaznu zatvora. Kako je rekao ostaje pri optužnici da je okrivljeni izvršio teško ubistvo i da je to na suđenju dokazano.

ЗА ОКРИВЉЕНОГ ПАВЛОВИЋА ТРАЖЕ ДОЖИВОТНИ ЗАТВОР: Пресуда за убиство Снежане Симић у Барајеву 20. децембра

Foto: Novosti

- Naneo joj je 26 ubodina i posekotina nožem po telu. Snežana je trpila bol visokog intenziteta, pre nego što je umrla. Okrivljeni je pokazao izuzetnu upornost i svirepost - rekao je tužilac.

Punomoćnik Snežanine dece, sina i ćerke, kazao je da oni ističu imovinski zahtev od po pet miliona dinara svakom.

Pavlovićev branilac Ljubomir Čimburović, zamolio je da sud ima u vidu izjave naknadno saslušanih svedoka, što može uticati na visinu kazne.

Okrivljeni Pavlović je samo kratko rekao da mu je krivo što se to desilo i da nije želeo.
Prvostepena presuda će mu biti izrečena 20. decembra.

BONUS VIDEO

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)