PLAKAO PRED SUDIJOM: Tvrdi da ćerku nije tukao reketom, već "samo" nogom
PRED Prvim osnovnim sudom u Beogradu danas je na osam meseci zatvora osuđen kineski državljanin Vang Li, koga je tužilaštvo teretilo za nasilje u porodici.
Foto: Instagram/igorjuric73
Presuda je postala pravosnažna, jer su se i tužilaštvo i odbrana odrekli prava na žalbu.
Optuženi je danas priznao da je nekoliko puta udario ćerku nogom na teniskom terenu, ali je osporio da ju je udarao reketom i rukama po glavi i stomaku.
On je sve vreme plakao, a pred sudom je izjavio da se kaje zbog svega što se dogodilo.
BONUS VIDEO: Nasilje u porodici na Karaburmi
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)