SAVA KNEŽEVIĆ NEGIRAO KRIVICU: Održano prvo ročište lažnom hirurgu, koji je operisao bez dozvole i stručne spreme
LAŽNI hirurg Sava Knežević, optužen da je narušio zdravlje svojim pacijentima koje je operisao u svojoj ordinaciji, a za to nije imao dozvolu niti stručnu spremu, negirao je danas pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu krivicu.
Foto: Z.J.Mačak
On je naveo da ne smatra da je kriv.
Isto je učinila i njegova majka Danijela, koja je optužena za pomaganje.
Detljnu odbranu izneće na sledećem pretresu, koji je zakazan za 31. januar. Danas je u sud došao i Savin otac.
Foto: Z.J.Mačak
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SUĐENjE ZA UBISTVO OLIVERA IVANOVIĆA: Milena Popović se nije pojavila na ročištu
22. 11. 2021. u 11:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (2)