NASTAVLJA SE SUĐENJE MIKI ALEKSIĆU: Pripremno ročište tačno u podne
U VIŠEM sudu danas u podne nastavlja se pre 15 dana započeto pripremno ročište Miroslavu Miki Aleksiću, optuženom za silovanja i nedozvoljene polne radnje.
Foto: Milena Anđela
U sudnici bi tužilaštvo i punomoćnici oštećenih trebali da se izjasne o predloženim dokazima odbrane, koja je navela da se na razne okolnosti sasluša oko 60 ljudi, mahom glumaca koji su prošli kroz Aleksićev dramski studio.
Na kraju ročišta zakazaće se glavni pretres, na kojem će optuženi izneti svoju odbranu.
Njega su optužile glumice Milena Radulović i Iva Ilinčić i još pet devojaka.
Preporučujemo
LEČIĆ IMA MOLBU ZA MEDIJE: Ponovo se oglasio "Molim vas da ne skrećete pažnju"
08. 11. 2021. u 17:18
OGLASIO SE I LEKA NAKON SUSRETA SA MILENOM: Tačno je, sreli smo se u bifeu
08. 11. 2021. u 15:01
NOVOSTI SAZNAJU! Milena Radulović - Leko, izvini! Znam da je Danijela lagala
08. 11. 2021. u 11:40
ZAVRŠEN SUDBONOSNI SASTANAK OKO GRENLANDA! Pomeren iz Bele kuće, trajao 50 minuta, a o jednoj fotografiji svi govore (FOTO)
ZVANIČNI sastanak na visokom nivou oko Grenlanda, na kojem su učestvovali američki potpredsednik Džej Di Vens, američki državni sekretar Marko Rubio i ministri spoljnih poslova Danske i Grenlanda, Lars Loke Rasmusen i Vivijan Mocfelt, završen je nakon 50 minuta.
14. 01. 2026. u 18:36
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (0)