DRŽAVLJANIN SRBIJE POGINUO KOD BUDVE: Teška saobraćajna nesreća na Jadranskoj magistrali
DRŽAVLjANIN Srbije P.S. (69) podlegao je povredama koje je zadobio u udesu koji se dogodio danas u 13.25 na Jadranskoj magistrali u mestu Blizikuće.
Foto: Shutterstock
P.S. upravljao je vozilom "suzuki" registarskih oznaka BG 2635 NV, kada je došlo do sudara sa mercedesom za čijim volanom je bio i Z.S. (49) iz Srbije, potvrđeno je podgoričkim Vijestima iz policije.
- Do nezgode je došlo tako što je vozač 'suzukija' kretao iz pravca Petrovca u pravcu Budve i u jednom momentu po izjavama očevidaca započeo preticanje kolone vozila nakon čega je došlo do direktnog kontakta sa vozilom 'mercedes' koje se kretalo iz pravca Budve - rečeno je iz policije.
Saobraćaj je bio u prekidu, nakon čega je policija uspostavila naizmenično propuštanje vozila.
Vozač P.S. zbog zadobijenih povreda transportovan je u Bolnicu u Baru, gde je konstatovana smrt.
Dežurni tužilac iz Kotora obavlja uviđaj.
(Tanjug)
Preporučujemo
POZNATO STANjE ŽENE NA KOJU JE PAO DEO SKELE: Oglasio se UKCV, puštena na kućno lečenje
13. 04. 2026. u 19:27
NA ŽENU PALA DRVENA KONSTRUKCIJA: Nesreća na Bulevaru Mihajla Pupina u Novom Sadu
13. 04. 2026. u 15:33
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)