MUŠKARAC POGINUO NA MESTU: Teška saoraćajna nesreća kod Negotina
U teškoj saobraćajnoj nesreći na državnom putu Negotin - Zaječar, na Bukovu, poginuo pedesetšestogodišnji Negotinac.
Z. Grumić
Negotinac I.R. (56) poginuo je danas na državnom putu Negotin – Zaječar kada je iznenada izgubio kontrolu nad vozilom i udario u zaštitni bedem.
Prema prvim podacima I.R. se kretao iz pravca Negotina ka Zaječaru kada je iznenada, najverovatnije usled neprilagođene brzine uslovima puta, sleteo sa kolovoza i udario u bedem. Od siline udarca automobil, “opel korsa” se odbio i završio na kolovozu.
Na lice mesta su izašli pripadnici saobraćajne policije koji su obavili uviđaj, kao i Služba hitne medicinske pomoći. Vozaču, nažalost, nije bilo spasa.
Preporučujemo
PRIPADNICI SAJ VAN DUŽNOSTI SPREČILI KRVAV PIR U CENTRU BEOGRADA: Detalji jezivog napada u Gavrila Principa (FOTO)
07. 06. 2026. u 13:50 >> 13:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)