PRVA SLIKA LANČANOG SUDARA KOD BATOČINE: Automobil smrskan između dva kamiona - zbog udesa kolona duga 10 kilometara (FOTO)

Biljana Ristivojević

30. 08. 2024. u 09:33

DVE osobe su povređene u saobraćajnoj nezgodi na auto-putu Beograd-Niš, na deonici Batočina-Lapovo, u smeru ka Beogradu.

ПРВА СЛИКА ЛАНЧАНОГ СУДАРА КОД БАТОЧИНЕ: Аутомобил смрскан између два камиона - због удеса колона дуга 10 километара (ФОТО)

Foto: Shutterstock/Ilustracija

Saobraćajna nezgoda dogodila se jutros oko 6.30 sati, a kako se saznaje, u nezgodi su učestvovala dva teretna i jedno putničko vozilo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Povređeni su prevezeni u Kragujevac.

Kako se može videti na fotografiji koja je objavljena na Instagram stranici 192_rs, automobil je smrskan između dva kamiona, a po putu je rasut i teret iz kamiona. Zbog udesa se formirala kolona duga 10 kilometara.

BONUS VIDEO: SAHRANA ŠESTOČLANE PORODICE: Poslednji ispraćaj stradalih u požaru u Novom Sadu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju