TRAGEDIJA U NOVOM SADU: Nepoznata osoba pala sa zgrade
ZA SADA nepoznata osoba pala je jutros oko 6:30 sa zgrade u Šekspirovoj ulici 22 u naselju Liman.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Telo je bez znakova života zatečeno na pločniku zgrade, a hitna pomoć je konstatovala smrt. Na lice mesta izašli su vatrogasci i policija.
Prema rečima portparola novosadske hitne pomoći doktora Zorana Krulja njihova ekipa intervenisala je jutros u 06:36 i to po prvom prioritetu u Šekspirovoj ulici kod broja 22.
Na licu mesta je zatečeno lice starosti (65) bez znakova života. Konstatovana je smrt na licu mesta.
Policija je izvršila uviđaj, za sada nije poznato da li je reč o samoubistvu ili o nesrećnom slučaju.
Istraga je u toku.
(Telegraf)
Preporučujemo
PREMINUO NOVINAR ĐORĐE VUKMIROVIĆ: Preminuo nekadašnji dopisnik Večernjih novosti
15. 03. 2024. u 16:15
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)