AUTOMOBIL U POTPUNOSTI SMRSKAN: Teška saobraćajka u Sremskoj Kamenici, poginuo vozač (FOTO)
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se u Sremskoj Kamenici na putu ka Iriškom vencu, kada je došlo do direktnog sudara kamiona i putničkog vozila.
Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
Prema rečima Nikoline Marić, doktorke iz novosadske hitne pomoći, jedno muško lice (44) smrtno je stradalo na licu mesta. Intervenisale su dve lekarske ekipe, a nažalost, nakon što su vatrogasci došli do vozača, konstatovana je smrt.
Saobraćaj je trenutno u prekidu.
(Blic)
BONUS VIDEO: OVAKO SU "PALI" NARKO DILERI IZ NOVOG SADA: Zaplenjeno 130 kg marihuane
Preporučujemo
NOVI CRNI REKORD NA PUTEVIMA U CRNOJ GORI: Prošle godine poginulo 77 osoba
02. 01. 2024. u 16:14
POVREĐENI PREVEZENI NA URGENTNI: Sudar autobusa i automobila na Avalskom putu
02. 01. 2024. u 15:32
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)