SUDAR KOD OKRETNICE U POŽEŠKOJ: Jedan auto smrskan, prevoz obustavljen
JUTROS se u Beogradu dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je došlo do sudara dva automobila.
Foto: D. N.
Sudar se dogodio kod mosta na početku Požeške ulice na Banovom brdu, u blizini okretnice tramvaja.
Autobusi trenutno ne mogu da prolaze, pa se stvorila velika gužva u ovom delu grada.
Jedan od automobila je totalno uništen, a policija je na terenu.
(Pink)
BONUS VIDEO: TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA MIRIJEVSKOM BULEVARU
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)